O nás

Během studia psychologie na univerzitě Eva s Dášou zjistily, že k budoucí práci psycholožky jim škola poskytne potřebný základ, ale nenabídne jim další nezbytné znalosti a dovednosti nutné pro praxi. Rozhodly se tedy vzít svůj profesní život a vzdělání do vlastních rukou a začaly pořádat doplňující vzdělávací kurzy s psychologickou tematikou. Jejich snaha nabízet profesionální kurzy lektorované kvalifikovanými odborníky položila základy pro Duchaplné kurzy.

Během této cesty k sobě přibraly Jakuba a společně vytvořili tým, který znáte dnes. Naší největší motivací je zajistit, aby se Duchaplné kurzy neustále vyvíjely správným směrem. Naší misí je poskytovat kvalitní vzdělání všem současným i budoucím psychologům a kolegům z příbuzných oborů a pomáhat jim v profesním i osobním růstu tam, kde vysoká škola nebo zaměstnavatel nemohou.

Nyní, o 7 let později, máme za sebou desítky úspěšně zorganizovaných kurzů.

Duchaplné kurzy. To nás baví.

Těšíme se na Vás na některém z našich kurzů!

 

Kdo jsme

Dagmar Fořtová

Dagmar vystudovala jednooborovou psychologii na FF MU a v současné době pracuje jako psycholožka v psychiatrické nemocnici. V Duchaplných kurzech má na starosti především komunikaci s účastníky i lektory a celkovou koordinaci kurzů. Nejvíce ji baví, když všechno funguje tak, jak má.

Jejím cílem je důkladná příprava a hladký průběh kurzů.

Eva vášová

Eva vystudovala psychologii společně s Dagmar. V současné době pracuje pro Vězeňskou službu. V Duchaplných kurzech se stará o přípravu materiálů a samotnou realizaci kurzů.

Baví ji, když může účastníky kurzů potěšit nějakou maličkostí a je také autorkou všech kreativních věcí, kterých si na kurzech všimnete.

Jakub váša

Jakub vystudoval učitelství angličtiny na FF MU a v současné době pracuje jako ředitel jazykové školy. V Duchaplných kurzech se stará o realizaci kurzů, marketing a hledání nových příležitostí jak podpořit začínající i zkušené pracovníky ve sféře psychologických a podobných odvětvích.

Nejvíce ho baví hledání nových způsobů, jak lidem ulehčit práci a jak je naučit něco nového.